Ağva Green River Hakkında

Ağva Green River Hotel, Ağva bölgesinde, bahçe içerisinde 11 adet bungalov odadan kurulu olup, bahçe içerisinde oturma alanları, nehir manzaralı açık ve şömineli kapalı restoranı bulunmaktadır.

5 adet farklı şekilde dizayn edilmiş oda bulunmaktadır.
Jakuzili , şömineli , jakuzi & şömineli bungalov, standart bungalov ve şömineli suite. Odalar 18-35 m2 arası büyüklükte olup, verandalı (balkonludur).

Otelimiz 12 ay açık olup, Ağva’nın doğası her mevsim görülmeye değerdir.

Ağva Green River Otel , ağva da bungalov olarak birkaç tesisten biridir. Yıllar içerisinde misafirlerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve güler yüzlü hizmet sayesinde, ağva da en yüksek puanlı oteller arasına girmiş , hürriyet gibi gazetelerin turizm köşelerinde “ağva da konaklanabilecek en iyi tesisler” de ilk 5 de yer verilmiştir.

İletişim

Hizmet Politikamız

Misafir memnuniyeti ve konforunu ilke edinip, buna göre hizmet anlayışımızı sürekli yenileyerek, sizleri kısa tatilinizde evinizde gibi hissettirme amacında olan personel kadromuzla, 09:00 ile hafta içi 22:00, hafta sonu ise  24:00’e kadar hizmet vermekteyiz.

Tesisimize oda giriş saati 14:00 olup , çıkış saati 12:00 ‘dir.

Kahvaltı serpme şeklinde olup saat 09:00-12:00 arası 25 çeşitten oluşmaktadır.

Tesisimize check-in esnasında misafirlerimizin ateşleri ölçülüp , sağlık bakanlığımızın belirlemiş olduğu hes kodları alınıp kontrol edilmektedir.
Oturma alanları ve restoran gibi alanlarda sosyal mesafeye dikkat edilip , gerekli olan bilgilendirme yazıları ve dezenfektanlar her alanda bulunmaktadır.

İptal ve Erteleme Politikası

Butik bir tesis olduğumuzdan, rezervasyonlarımız kaparo alınarak yapılmaktadır. Rezervasyon gününde gelmeyen misafirlerimizin kaparoları iptal , iade edilmez. Hastalık ve vefat konularında ise rapor veya belge sunarak , rezervasyonunuza 24 saat kalaya kadar iptal ya da erteleme yaptırabilirsiniz.

Erteleme yapılan rezervasyonların , yıl içerisinde kaparolarını kullanarak tekrardan rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir. Aynı yıl içerisinde kullanılmayan rezervasyonlar iptal olur ,kaparolar iade edilmez.