Tasarım Grafiği
Tasarım Grafiği

Ağva Restaurant Hizmetimiz

Ağva’da restaurant hizmeti verdiğimiz otelimizde, sizleri bekleyen birbirinden lezzetli yemekler gıda güvenliği politikalarımız içerisinde sunulmaktadır. Doğa manzaralı otelimizde romantik bir akşam yemeği imkanı sunduğumuz Ağva GreenRiver Otelimizde, sizlere unutamayacağınız güzel bir deneyim yaşatacağız. Ağva’da en taze ve en uygun fiyatlar ile balık hizmeti sunduğumuz otelimizde siz değerli konuklarımızı ağırlamaktan büyük bir keyif almaktayız.

Ağva’da Doğa Manzaralı Restaurant

Ağva’da doğa manzarası denilince akla gelen GreenRiver otelimizde yaşayacağınız keyif dolu deneyimi unutamayacaksınız. En iyi ızgara çeşitleri ve canlı müzik eşliğinde, yeşillikler içerisinde akşam yemeğine hazır olun.

Ağva Kahvaltı

Kuş sesleri eşliğinde uyandığınız Ağva otelimizde sizi rahatsız edebilecek şehir seslerinden uzak bir kahvaltı keyfi sizleri bekliyor. Konuklarımız için sunduğumuz, açık büfe kahvaltı ve yöresel kahvaltı seçeneklerimiz ile uzun bir kahvaltı deneyimi sizleri bekliyor. Köy yumurtası ve doğal kahvaltımız ile güne zinde başlayarak Ağva’nın tadını çıkarabilirsiniz.

Doğanın Kalbi Ağva GreenRiver Otel’de Atıyor.

Tasarım Grafiği
REZERVASYON
0 216 725 77 58
info@agvagreenriver.com
Şile-Teke-Ağva yolu İsaköyKöprüsü No:2 İsaköy Ağva ? İstanbul Kaporalar için HESAP NUMARALARIMIZ: Ziraat Bankası Ağva Şubesi (Şube Kodu:1295) Hesap Adı: Orhan Seçen Hesap No:484137995001 IBAN:TR310001001295484137995001
Rezervasyon Formu İçin Lütfen Tıklayınız.