Tasarım Grafiği
Tasarım Grafiği

Ağva Otelimiz

Otelimiz Ağva’da eşsiz doğa ve nehre nazır manzarası ile Ağva otelleri arasında doğaya teras görevi görmektedir. Otelimizin restaurant bölümünde, sizlere eşlik edecek olan nehir manzaramızın yanında, canlı müzik ve uzman ekibimiz de yer almaktadır. Sizlere kusursuz bir tatil anısı yaşatmak için Ağva’nın en güzel konumunda sizleri bekliyoruz.

Otelimiz nehre 10 M, halk plajına 4 KM uzaklıktadır. Otel içerisinde katılabileceğiniz çeşitli aktivitelerimiz yer almaktadır. Ağva’da tatil keyfinizi üst düzeylere çıkarmak için sunduğumuz, ateş başında nargile, çay, kahve gibi ürünlerimiz ile rahat ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Bahçemizde manzaranın tadını çıkarabilir, bisiklet turlarımıza katılarak doğa turu yapabilirsiniz. Aynı zamanda mini hayvanat bahçemizde; kedi, köpek, kuzu, tavşan gibi minik dostlarımızla zaman geçirebilirsiniz. Otelimiz yarım pansiyon standartlarında hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği otelimiz tarafından sunulmaktadır.

Bahçe Doğal Yaşam Bahçe gezinti alanı Bahçe girişi gündüz Terasımızdan bir görüntü Akşam teras manzaramız Ağva GreenRiiver Otel Otel Odalarımız ve Bahçemiz Eğlenceli Çevre Düzenlemesi Akşam bahçe3 bahçe5 bahçe2 Teras Restaurant Bumgalov Odalar Hoşgeldiniz şömine Restaurant Bahçe Restaurant Teras Restaurant manzara Restaurant manzara gece manzara gece Bahçe Bar Fotoğraflarımız Fotoğraflarımız Doğanın keyfini çıkarın Çocuklarınız tatilin keyfini çıkarsın. Romantik tatiliniz için YEMEK MANZARA bungolow BUNGOLOW BAHÇE ÇOCUK PARKI 2 ÇOCUK PARKI ŞÖMİNE ŞÖMİNE KEYFİ HER HAFTA SONU CANLI MÜZİK DOĞAL YAŞAM ALANI TESİSİMİZDEN  GECE GÖRSEL ÇARDAK BAHÇEMİZ 2 GÖKSU NEHRİ
REZERVASYON
0 216 725 77 58
info@agvagreenriver.com
Şile-Teke-Ağva yolu İsaköyKöprüsü No:2 İsaköy Ağva ? İstanbul Kaporalar için HESAP NUMARALARIMIZ: Ziraat Bankası Ağva Şubesi (Şube Kodu:1295) Hesap Adı: Orhan Seçen Hesap No:484137995001 IBAN:TR310001001295484137995001
Rezervasyon Formu İçin Lütfen Tıklayınız.