Tasarım Grafiği
Tasarım Grafiği

HAKKIMIZDA

OTELİMİZ

 

Doğa’nın Terasında Güne Merhaba”

 

Otelimiz Ağva’da Göksu Nehri’ne teras konumunda doğanın içinde essiz ve büyüleyici atmosferiyle konaklayan misafirlerimize bambaşka bir konsept sunmaktadır.

 

Ağva GreenRiver Otel İsaköy köprüsü yanıbaşında Göksu nehrine karşı yeşilin tüm renkleri içinde essiz bir konumdadır. Konaklayan misafirler Göksu nehri’nin büyüleyici ve huzur veren doğasına karşı tatilin keyfini çıkarmaktadır. Teras Restoranımızda doğanın tam kalbinde Göksu nehri’ne nazır kahvaltı ve alakart servisiyle keyifli bir dinlenme sunmaktadır.

 

Ağva GreenRiver Hotel’in çevresi fındık bahçeleri ve orman yürüyüş parkurlarıyla size ayrıcalıklı bir atmosfer sunmaktadır.

 

Ağva GreenRiver Hotel Göksu Nehri’ne olan konumuyla nehir kenarında çeşitli aktivitelerin yanısıra balık tutarak keyifli bir tatil sunmaktadır. Otelimiz halk plajına 4 km mesafede olup araçsız gelen misafirlerimize ücretsiz servis hizmetide sunmaktadır.

 

Ağva GreenRiver Hotel çeşitli konseptlerde toplam 10 oda ile hizmet vermektedir. Odalarda konaklayan misafirlerin rahatı ve konforu için tüm detaylar düşünülmüştür.

 

Ağva GreenRiver Hotel’e İstanbul’dan 90, Atatürk Havalimanından 120, Sabiha Gökçen Havalimanından 60 dakikada ulaşabilirsiniz.

 

Tesisimize Giriş-Çıkış

 

    Giriş saatimiz: 14:00
Erken giriş için bir gün önceden bilgi verilmelidir.

    Çıkış saatimiz: 12:00
Daha geç saatlerde çıkış, önceden bilgi vermek koşuluyla mümkün olabilmektedir.

 

Rezervasyon Değişikliği

Giriş gününden 2 gün önce bilgi verilmesi koşulu ile değişiklik yapılmaktadır.

Çocuklar

 

    0-5 yaş arası çocukların konaklamaları ücretsizdir.

    6-12 yaş arası çocuklara, oda kapasitesi doğrultusunda %50 indirimle ek yatak temin edilir.

    Birlikte konaklama yapılacak çocuklar için rezervasyon esnasında bilgi verilmelidir.

 

REZERVASYON
0 216 725 77 58
info@agvagreenriver.com
Şile-Teke-Ağva yolu İsaköyKöprüsü No:2 İsaköy Ağva ? İstanbul Kaporalar için HESAP NUMARALARIMIZ: Ziraat Bankası Ağva Şubesi (Şube Kodu:1295) Hesap Adı: Orhan Seçen Hesap No:484137995001 IBAN:TR310001001295484137995001
Rezervasyon Formu İçin Lütfen Tıklayınız.